Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
interiérové štúdio

Hľadáte skutočne dobré interiérové štúdio? Tu je zopár rád, podľa čoho ho nájsť.

Rozhodli ste sa pre redizajn svojho aktuálneho bývania alebo potrebujete poradiť pri zariaďovaní úplne nového bytu či domu a na pomoc ste si zavolali aj interiérové štúdio? V tom prípade vás určite bude zaujímať, ako zistíte, že vybrané interiérové štúdio je naozaj kvalitné a to pravé pre vás. Zistiť to môžete celkom jednoducho, stačí si všímať, aké otázky vám budú jeho zamestnanci klásť…

  1. Dobrý dizajnér sa vždy spýta otázku „Čo sa vám na tejto izbe páči?“ – ide totižto o to, čo chcete VY, aký je VÁŠ vkus. Dizajnéra, ktorý príde do vášho príbytku s vetou „Všetko musí ísť preč“, radšej pošli čo najskôr kadeľahšie.
  2. „A čo sa vám na tejto izbe nepáči“ by mala byť hneď druhá otázka v poradí. Je totiž dôležité, aby mal dizajnér predstavu o tom, čo vlastne požadujete, aby vo vašom bývaní zmenil. Môže to byť napríklad farebné ladenie miestnosti, svetlo v miestnosti alebo materiály, ktoré sú v nej použité či konkrétne kusy nábytku a doplnkov.
  3. Aj napriek tomu, že sa dnes takmer všetci dizajnéri snažia obmedziť trendové farby na minimalistickú bielu, šedú a čiernu, určite by sa vás interiérové štúdio malo spýtať „Ktoré farby sú vaše obľúbené?“.
  4. A tiež by nemalo zabudnúť na opačnú otázku „Ktoré farby sa vám naozaj nepáčia?“.
  5. Veľmi dôležitá otázka, ktorá by mala slúžiť k tomu, aby interiérové štúdio hneď od začiatku pracovalo štýlom, ktorý sa vám páči, je „Máte alebo videli ste niečo, čo by mohlo slúžiť ako naša farebná inšpirácia?“. Takouto inšpiráciou môže byť prakticky čokoľvek – od vašich závesov, posteľnej bielizne, obľúbené obrazu, až po jedálenský set, ktorý najradšej využívate.
  6. Ak nechcete všetko nechať vyslovene len na interiérové štúdio, ale chcete sa na vytváraní dizajnu pre vaše nové bývanie tiež podieľať, potom by sa vás malo interiérové štúdio tiež spýtať na to, či máte nejaký obľúbený štýl, v ktorom chcete, aby sa celý váš interiérový dizajn niesol. Môže to byť napr. už spomínaný minimalistický štýl bývania, ale tiež populárny retro, vintage či vidiecky štýl.
  7. Nuž a posledná z tých najdôležitejších otázok, ktorú by vám každý dobrý dizajnér mal pri zariaďovaní určitej miestnosti položiť, je, ako budete túto izbu využívať. Je jasné, že jedáleň budete využívať predovšetkým na jedenie, ale pravou podstatou tejto otázky je napr. to, či jedáleň budete využívať každý deň na spoločné večer alebo len pri špeciálnych príležitostiach, keď sa u vás zíde celá rodina, priatelia či známy.
interiérové štúdio

Tip na kvalitné interiérové štúdio: Interiér 48

Kedy radšej hľadať iné interiérové štúdio?

Ak vám interiérové štúdio nepoložilo ani jednu z týchto základných otázok, potom je zrejme na mieste začať uvažovať o tom, či je pre vás naozaj vhodné a či sa radšej nechcete poobzerať po firme, ktorá svoju prácu zvláda naozaj na profesionálnej úrovni, ako napr. Interiér 48.
Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Pridaj komentár