Čo je hip hop oblečenie?

Hip hop je dnes najmä medzi mladými ľuďmi veľmi známy pojem. Nie je to len hudba, ale aj prejav, tanec, oblečenie a vlastne celkový Lifestyle. Zatiaľ čo ešte pred pár rokmi bolo nesmierne ťažké zohnať nejaké hip hop oblečenie, dnes to už nie je žiadny problém. Obchody s týmto druhom oblečenia rastú ako huby po daždi. A ako takéto oblečenie vlastne vyzerá? Rozoznáte ho veľmi ľahko. Je to pohodlné oblečenie pre ktoré je charakteristický voľný strih – veľké tričká, mikiny s kapucňou, široké rifle s rozkrokom nad kolenami, atď. Je ale dôležité nakupovať hip hop oblečenie iba v špecializovaných predajniach či e-shopoch, najmä pokiaľ kupujete drahšie značky. Vyhnete sa tak podvodom s fejkami.

hip hip oblečenie

Hip hop oblečenie pre štýlové ženy

Hip hop oblečenie pre ženy

Obchody majú v ponuke hip hop oblečenie všetkého druhu, značiek, veľkostí aj materiálov. Hip hop to sú nohavice spadnuté na kolenách, tepláky, voľné tričká s nápismi, rovné šilty, veľké slúchatká, oversize mikiny a tenisky, ale aj kopec zlatých reťazí či tetovania po celom tele, ktoré skrývajú nejaký životný príbeh. Voľné oblečenie však ešte nemusí znamenať, že v ňom nemôžete vyzerať sexi. Ženy vedia tento štýl nosiť dokonale! Často krát ich oblečenie viac odhaľuje ako zahaľuje, predovšetkým v oblasti brucha. Voľné hip hop nohavice v kombinácii s vypasovaným tričkom do pol pása a podpätkami vyzerajú dokonale, najmä ak máte čo ukázať.

hip hop oblečenie

Odokryté brucho – jeden z hlavných prvkov

Online hip hopové obchody

Hip hop oblečenie dnes dostanete kúpiť takmer všade, dokonca niektoré kúsky nájdete aj v bežných obchodoch s oblečením. Najväčšiu ponuku však nájdete na internete. Nakupovanie hip hop oblečenia cez internet má množstvo výhod a to napríklad omnoho širší sortiment než nájdete v klasických kamenných obchodoch, ktorý je navyše úhľadne rozdelený do kategórií, vďaka čomu nakúpite rýchlejšie. Najväčšou výhodou je však cena. Hip hop oblečenie si v e-shopoch kúpite lacnejšie než v klasických predajniach, nehovoriac o tom, že v e-shopoch bývajú pravidelný výpredaje, pri ktorých môžete ušetriť skutočne veľké peniaze. Tak hurá nakupovať!

hip hop oblečenie

Aj Rihanna má rada tento štýl!

Pridaj komentár