Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Zariaďovanie interiéru dá vždy zabrať, no ak má váš byt skromné rozmery, je to podstatne ťažšie. Všetok nábytok, ktorý sa vám páči, je priveľký a zmestiť ho do tak malého priestoru vám príde jednoducho nemožné. Najzložitejšie je to so sedačkou. Každý z nás túži po veľkej sedačke, ktorá bude dominantou obývačky a pohodlne sa naň zmestí aj viacero ľudí naraz, no pokiaľ je vaša obývačka malá, na veľkú sedačku môžete rovno zabudnúť. Je tu však jedno šikovné riešenie a hoci nejde doslova o sedaciu súpravu, problém nedostatku miesta vyrieši pohovka. Pohovka je akýsi hybrid medzi sedačkou a posteľou a oceníte ju nielen v obývačke, ale aj v iných miestnostiach v dome.

pohovka

Pohovka na komfort a domáce pohodlie

Pohovka na milión spôsobov

Ponuka pohoviek je naozaj bohatá a tak sa nemusíte báť, že sa vám žiadna z nich nezapáči. Práve naopak! Budete mať iný problém – páčiť sa vám bude hneď niekoľko pohoviek naraz a vy nebudete vedieť, ktorú z nich si máte vybrať. Jednofarebná či farebná, bez vzoru či so vzorom, malá alebo veľká, s vankúšmi aj bez, s opierkami rúk alebo bez nich, látková či kožená pohovka a takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho. Vzhľad pohovky je len na vašich osobných preferenciách, no pri jej kúpe by ste si mali dať pozor na pevnosť konštrukcie, odolnosť poťahovej látky a kvalita vnútornej peny/matraca. Myslite na to, že pohovku nekupujete na jednu sezónu, mala by vám slúžiť minimálne 5-10 rokov a práve preto je jej kvalita viac než dôležitá.

pohovka

Prídete po práci domov a sadnete si na pohovku…

Pohovka pre hostí

Pohovka sa stáva stále populárnejšia a svoje využitie našla nielen v obývačke, ale aj v detskej či hosťovskej izbe. Oceníte ju hlavne keď k vám príde nečakaná návšteva – jednoducho ju rozložíte a pohodlné lôžko je na svete. Mať vo svojom dome pohovku je na nezaplatenie a to nielen pri nečakaných návštevách, ale aj pri obyčajnom leňošení pred telkou alebo poobedňajšej sieste. Je to kus nábytku, ktorý je neuveriteľne praktický, no rovnako ako aj sedačka, pohovka plní aj estetickú funkciu a v kombinácii s vhodnými doplnkami a ostatným zariadením s ňou vytvoríte príjemný a útulný domov.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
Tagged:

Pridaj komentár