Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Na začiatku celého procesu premeny starého interiéru, je vaše rozhodnutie kontaktovať interiérové štúdio, či interiérového dizajnéra. Návod, ako vybrať toho správneho vám však nikto nedá.  Nie vždy platí, že kvalitný projekt urobí dizajnér s mnohoročnými skúsenosťami a dobrými referenciami lepšie, ako niekto mladší s inovatívnym a osobným prístupom. Čo nasleduje, ak už ste si interiérové štúdio vybrali?

Interiérové štúdio

Návrh a realizácie kúpelne od interiérového štúdia

Osobné stretnutie

Prvé stretnutie prebieha po dohode u vás, alebo v interiérovom štúdiu. S odborníkmi prekonzultujete vaše konkrétne požiadavky a poskytnete základné údaje. Dôležité sú informácie o vašom životnom štýle, preferovaných materiáloch, či farbách. Ak stretnutie prebieha u vás, pripravia sa aj podklady pre pôdorys a nafotí sa pôvodný stav. Následne interiérové štúdio vypracuje cenovú ponuku na návrh interiéru a pripraví zmluvu.

Návrhy riešenia interiéru

Na základe získaných informácií interiérové štúdio vypracuje návrh, ktorého súčasťou je aj 3D vizualizácia, vďaka ktorej môžete získať presnú predstavu o vašom budúcom interiéri. V tejto fáze máte možnosť modelovať návrh vašimi pripomienkami a predstavami, vyberať si materiály a farby zo vzorkovníkov, vyberať nábytok, podlahy, osvetlenie, textílie a ďalšie dekorácie až do fázy vašej úplnej spokojnosti. Podľa veľkosti plánovanej rekonštrukcie vám poradia aj s technickými záležitosťami ako sú elektroinštalačné či vodovodné prípojky a samozrejme zohľadnia i vaše finančné možnosti.

Finálny návrh

Po zapracovaní vašich pripomienok a návrhov vám bude predložený finálny návrh spolu cenovou ponukou s presným rozpisom jednotlivých položiek a v neposlednom rade aj časový harmonogram realizácie.

Realizácia projektu

Na realizáciu projektu dohliada zodpovedný manažér, ktorý koordinuje všetkých majstrov a dodávateľov, ich časovú postupnosť, dodržiavanie termínov aj kvality. Keďže interiérové štúdio realizuje dlhodobo a súbežne viacero projektov s firmami, ktoré zabezpečujú dodávky obkladačiek, kobercov, nábytku, svietidiel, či textílií, majú niekoľkoročné skúsenosti a kontakty, čo je zárukou spoľahlivosti, kvality ale aj výhodnej ceny.

Je však na vás, či sa rozhodnete pristúpiť k realizácií projektu cez vami zvolené interiérové štúdio, alebo uprednostníte inú firmu, keďže na trhu je ich už dostatok.

Interiérové štúdio

Interiérové štúdio – moderný návrh kuchyne a obývačky

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

 

Pridaj komentár