Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
ľadvinka

Nosili ich muži, ženy aj deti

Pamätám si veľmi dobre, ako sa tak asi pred dvomi desaťročiami objavili drobné taštičky pripevnené okolo pásu. Zo začiatku boli obľúbené hlavne asi medzi rekreačnými bežcami a turistami. Hovorilo sa im rôzne. Mohla to byť taštička na opasku, bedrová kapsička alebo asi najčastejie sa jej hovorievalo pánska alebo dámska ľadvinka. Bol to doslova hit. Rozmnanité ľadvinky sa nosili doslova všade. Mali ich v obľube nielen deti na školských výletoch, ale takmer každý člen rodiny mal nejakú ľadvinku okolo pása počas spoločnej dovolenky. Nosili sa do práce, na diskotéky a do kina, na nákupy, skrátka asi všade. A zdá sa opäť po rokoch, že sa ako vhodný módny doplnok vracajú medzi nás.

Pánske ľadvinky ako nový módny trend?

ľadvinka

Moderná pánska ľadvinka

Pánska ľadvinka sa vracia na trh s módou. Ponuka sa ale mení, je pestrejšia a ľadvinka sa vracia do nášho šatníka v mierne vynovenej forme a kvalitnejších prevedeniach. Môžeme sa stretnúť s výrobkami skutočne luxusnými a elegantnými, ktoré sa stávajú súčasťou pánskej elegancie. Pánska ľadvinka má už nielen športovejší charakter, ale môžete ju vidieť aj v luxusnom koženom prevedení. Pánsku ľadvinku skvele využijete k elegantnému aj športovému outfitu. Ľadvinky sú vyrobené z vysoko kvalitnej kože alebo umelej kože. Môžu byť ideálnym riešením pokiaľ neradi nosíte kľúče, mobil a rôzne drobnosti po vreckách.

Ľadvinka ako vrchol nevkusu?

ľadvinky

Ľadvinky – možno majú iný dizajn, no stále sú IN

Určite už dávno to tak nie je. V poslednej dobe sa ľadvinkám začína blýskať na lepšie časy. Ľadvinka dokonca namiesto kabelky či aktovky? Prečo nie. Môže byť ideálna na cestovanie alebo turistiku. Ľadvinka sa skvele hodí ako príručná batožina na doklady, peniaze, kreditné karty a iné cennosti.

Predajcovia ponúkajú veľmi kvalitné ľadvinky kožené. Je samozrejmé, že ľadvinky sú nastaviteľé podľa predstáv tých, ktorí sa rozhodli nosiť ich okolo pásu. Ľadvinky sa hodia ako pre dámy tak pre pánov. Mladí muži si často obstarávajú ľadvinky. Sú veľmi praktické a môžu si do nej dať všetko, čo potrebujú. Nemusia tak nosiť veci po vreckách. Ľadvinka je vhodné a bezpečné miesto pre doklady, peňaženku, kľúče a ďalšie nevyhnutnosti. Na trhu je ľadviniek nepreberné množstvo. Sú rôznych tvarov i farieb, takže si iste každý muž vyberie tú, ktorá sa mu bude hodiť a páčiť. Dostať rôzne veľkosti.

Od tých menších, kam sa naozaj vojde len peňaženka s kľúčmi a dokladmi. Potom sú ľadvinky väčšie, kam už sa toho zmestí viac, čo tiež mnoho chlapov ocení. Zmestí sa do nej naozaj všetko. Vrátane dvoch mobilov, cigariet, zapaľovača, veľkej dokladovky s množstvom rôznych kartičiek, veľká peňaženka a mnoho ďalšieho. Tákéto praktické pánske ľadvinky májú skryté vrecká na cennosti a doklady. Veľkosť ľadvinky je často variabilná a možno ju jednoducho upraviť postrannými pásikmi. Zapínanie je vyrobené z pevného a odolného materiálu. Popruh si môžete upraviť podľa potreby.

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Tagged:

Pridaj komentár