Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Lámete si hlavu nad tým, aký darček kúpiť otcovi, priateľovi, manželovi, synovi či najlepšiemu kamarátovi k jeho narodeninám? Ak ho baví šport – či už pasívne alebo aktívne, výber darčeka nemusí byť až taký zložitý, ako sa zdá. Treba len trošku zapojiť fantáziu alebo sa nechať inšpirovať nasledujúcim článkom, ktorý ponúka tipy na darčekové poukážky, kurzy, zbrane a mnoho iného.

Darčeková poukážka na futbalové zájazdy

V prvom rade je samozrejme dôležitý druh športu, ktorý oslávenca baví. Začnime takým najrozšírenejším – futbalom. Či už ide o aktívneho hráča, u ktorého je láska k futbalu nepopierateľná, alebo „iba“ o pasívneho fanúšika niektorého zo svetoznámych klubov, skvelým darčekom preňho môže byť darčeková poukážka na futbalový zájazd. Vďaka nej bude o krok bližšie k tomu, aby videl hrať svojich najobľúbenejších hráčov naživo… Takýto darček však môže byť vhodný aj pre fanúšikov iných športov – od hokeja, cez tenis až po basketbal.

Darčeková poukážka

Darčeková poukážka na futbalový zájazd je skvelý nápad na darček najmä pre fanúšikov futbalu

Kurzy bojových umení či Krav Maga

Alebo ho skôr láka aktívny tréning niektorého z bojových umení? V tom prípade je vaša voľba jednoduchá – darujte mu kurz, na ktorom sa mu bude môcť naplno venovať. Prípadne, veľmi obľúbené sú momentálne aj kurzy systému sebaobrany známeho pod názvom Krav Maga. Ak ste o ňom ešte doteraz nepočuli, informácie môžete nájsť aj na tejto stránke.

krav maga

Bojové umenie alebo kurz sebaobrany? Krav Maga ako darček

Zbrane pre športovú streľbu, airsoft alebo „len tak“ do zbierky

Tretia kategória darčekov je vhodná hneď pre viacero oslávencov. Venuje sa aktívne športovej streľbe? Objavil čaro airsoftu? Alebo je milovníkom historických zbraní napr. z druhej svetovej vojny? Pre nákup darčeku pre všetkých mužov, u ktorých je odpoveď aspoň na jednu z týchto otázok „áno“, odporúčame navštíviť kamenný alebo online army shop. Tu totižto môžete nájsť novú zbraň, ktorú si váš oslávenec už dlhšiu dobu želá, prípadne rôzne doplnky pre zbrane, výbavu na airsoft aj historické expanzné zbrane – výber už zostáva len a len na vás.

Pre cyklistov aj motorkárov

Nezaujali vás darčekové poukážky na futbalové zájazdy, kurzy bojových umení, Krav Maga ani jednotlivé spomínané zbrane? Ešte nám tu zostávajú posledné tipy na darčeky a to pre všetkých, ktorí milujú cyklistiku a motokros. V tomto prípade odporúčam navštíviť niektorý z obchodov s vybavením určeným pre tieto športy, kde môžete zakúpiť niečo, čo obdarovaného poteší a ešte to aj prakticky využije.

darčeková poukážka

Ak vám nevyhovuje darčeková poukážka, kurz ani zbraň, môžete sa zamerať na praktické potreby pre cyklistov alebo motorkárov

Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.

Pridaj komentár