Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
krása

V čom spočíva krása podľa vás?

Krása… krásne ženy, krásne veci, krásne zážitky… Pre každého človeka môže byť krásne niečo iné, pretože krása je vecou veľmi individuálnou. V čom napríklad spočíva krása človeka či konkrétne ženy? Sú to jemné črty tváre, dokonalá postava, bohaté dlhé vlasy či žiarivá pleť? Je pravda, že mnohé z toho ku kráse ženy výrazne prispieva, ale dôležité je aj to, čo zo ženy vyžaruje. Krása ženy – to je aj úsmev, neha, pozitívna energia, harmónia, optimizmus či zmysel pre humor. Pre ženu je dôležité aj to, ako vníma samu seba, jej spokojnosť so svojim telom, zovňajškom aj celkovým vnútorným prežívaním a životom.

Čo všetko sa skrýva za krásou ženy?

Príťažlivosť a vonkajšia krása ženy do veľkej miery súvisí aj s tým, ako sa žena o seba stará. Upravené vlasy, nechty, pravidelná návšteva kozmetiky či príjemný relax napr. na masáži, ale aj pekné a vkusné oblečenie, obuv a kabelka, to všetko si popri každodenných povinnostiach naozaj zaslúžite. Upravená žena, ktorá sa o seba pravidelne stará sa cíti oveľa sebavedomejšie. A ak sa venuje niečomu, čo ju napĺňa, teší a zároveň robí šťastnou (napr. záľuby, šport, cudzie jazyky, cestovanie, príroda či umenie), dokáže byť spokojná, šťastná a vyrovnaná. A práve v tom spočíva jej krása.

krása

Krása… nájdite svoj význam tohto slova!

Krása nemizne ani spolu s vekom…

Prijať samu seba takú, aká ste, aj so svojimi nedokonalosťami, chybami, zmieriť sa s prvými vráskami a starnutím, ktoré je súčasťou vášho života, je veľmi oslobodzujúce. Veď každá jedna vráska, jazva či strie sú spomienkou na váš život, na krásne a aj tie smutnejšie okamihy, na úsmev, slzy aj  bolesť či šťastie materstva. Krása, ktorá  je v nás sa nestráca ani s pribúdajúcim vekom a nezničia ju ani rany, ktoré nám uštedrí život. Krása sa tak iba stáva zrelšou a silnejšou. Krása je dokázať žiť život naplno a tešiť sa aj z maličkostí.

Slovo krása má naozaj veľa podôb, je to relatívny pojem, ktorý býva zložité presne charakterizovať, no postačí, ak si nájdete ten svoj vlastný význam…
Ak chcete zlepšiť úroveň článku pridajte komentár. Ak bude komentár informačne prospešný bude pridaný do článku.
Tagged:

Pridaj komentár